Kiek patalpinti straipsnių, kad atsirastų SEO nauda?

SEO straipsnių talpinimas turi daug etapų, todėl 1 patalpinimas rezultatų neduos

· SEO

Kiek patalpinti SEO straipsnių , kad atsirastų nauda paieškos sistemoje? Šis klausimas kankina daugelį vartotojų ir net save SEO specialistus vadinančius. Todėl keliais sakiniais bei išvadomis bandysime apžvelgti situaciją, kai pasirenkama popukliariausia paslauga Lietuvoje - SEO straipsnių talpinimas ir bandoma jais kompensuoti likusias paslaugos etapo dalis.

Kiek patalpinti SEO straipsnių?

 Jei dominėtes straispnių talpinimo kiekiais reiškia, kad su SEO straipsnių talpinimo paskirtimi ir nauda jau esate susipažinę. Tačiau tiem, kurie dar tik žengia pirmuosius žingsnius SEO sreityje naudinga apie tai žinoti. Taigi, SEO straipsniai yra talpinami į tam tikrus katalogus, kuiuose yra sukuriamos aktyvios atgalinės nuorodos. Atgalinių nuorodų straipsnyje pagalba yra stiprinamas verslo ar individualus puslapis pagal tam tikras raktines frazes. Tokiu būdu yra pasiekiamas aukštesnis rezultatas paieškos sitemoje. Verslo ar individualioje svetainėje atsiranda lankytojų srautas, kuris pritraukia ir potencialius prekių ar paslaugų pirkėjus. Tai vadinama SEO - optimizavimas paieškos sitemoms. Tačiau kaip jau spėjote pagauti žinutę iš aukščiau išdėliotų minčių, patalpinti vos vieną straipnį nepakaks. Tai yra ilgas procesas, todėl kiek reikia patalpinti SEO straipsnių rezultatų gavimui atsakyti negali niekas.

Naudinga pasidomėti:

 

Taip, preliminarūs straipsnių talpinimo dėl SEO rezultatų gerinimo paieškoje yra numatomi. Tačiau ne visada spėlionės pasiteisina dėl vis naujai Google sistemos kuriamų taisyklių teksinei informacijai. Neretai būna taip, vartotojai galvoja, kad patlapinus 1 ar 10 straipsnių jų padėtis paieškos sitemoje ims ir pagerės. Deja, daugeliui tenka nusivilti dėl paprastos priežasties, konkurencijos. 

Svarbi ne kiekybė, bet ir kokybė

Susikūrus naują ar norint paieškoje pozicijas sustiprinti jau senei veikiančiam verslui SEO straipsnių talpinimas yra naudingas kaip žmonėms ir visiems gyviams pasaulyje deguonis. Kokybiškas išorinis svetainės palaikymas padeda konkuruoti net ir su pačiais didžiausiais konkurentais, kurie atrodė neįveikiami. Tik tam tikrų paslaugų dėka ir veiksmų nuoseklumo talpinant SEO straipsnius galima įveikti bet kokius berjerus. Štai šioje vietoje ir atsiranda poreikis talpinti straipsnius dideliais kiekiai. Tačiau ne visada nugali kiekis. Daugeliu SEO atvejų naudinga pasikliauti kokybe, ne kiekiu ir tada SEO rezultatai talpinant straipsnius bus ženkliai geresni už tuos, kurie bando pralaužti ledus itin didleiais kiekiais talpinamų SEO straipsnių. Tad atmintina, kad aukščiau išsakytos mintys, jos 10 straipsnių naudos neduos nėra iš piršto laužtos. Net ir patys kokybiškiausi katalogai, kuriuose patalpinsite savo interlektinę nuosavybę - parašytą kokybišką SEO straipsnį, postūmio paieškos sistemoje (SERP) pagal norimus raktažodžius neduos. Taip, progresas gali bųti fiksuojamas Google įrankių pagalba, tačiau pozicijų akivaizdaus šoktelėjimo tikėtis neverta. Todėl atsiranda dvi priešingybės mūsų išvadose, kad 10 patalpintų straispnių SEO naudos neduos ir tai, kad patalpinus tokį kiekį bus šioks toks progresas. 

Tokios dvejybės yra dėl to, kad esant svetainei pagal tam tikras raktines frazes TOP 50 pozicijoje, net ir 10 pozicijų pakilimas yra tik nedidleis žingsnis kokunrencijos link. Jis nesukuria jokio lankytojų srauto puslapyje, tik geresnes pozicijas paieškoje. Tačiau raktažodžiams randantis TOP 20, kad ir 12-15 pozicijose,  patalpintų 10 SEO straipsnių pozicijų nepajudins, nes bus pasiektas tam tikras konkurencijos barjeras, kuriam peršokti teks investuoti kur kas daugiau nei į 10 straipsnių. Kai kuriems nepakanka net ir 100 parašytų bei patalpintų straipsnių tam, kad įveikjtų konkurentus. Tik SEO specialistai žino ir yra išbandę praktikoje straipsnių telpinimo schemas, kurios padeda sukurti kokybę iš kelių straipsnių nepersistengiant su kiekiu. Todėl esant poreikiui pakilti paieškoje su tam tikromis raktinėmis frazėmisnaudinga pagalbos prašyti SEO specialistų. Jie padės išvengti didelių išlaidų ir mėgautis rezultatų kokybe.

Taigi, kad suprastumėte kas yra SEO straipsnių talpinimo kokybė galime pateikti palyginimą. Neretai 100 patalpintų straipsnių aplenkia konkurentus, kurie yra patlapinę visą 1000 ar net daugiau. Todėl kokybė rašant ir talpinant SEO straipsnius yra daug svarbesnė už kiekybę. Nebent esate Persai ir bandysite laimėti mūsį paieškos sitemoje kiekiu :) 

Tad šviesa tunelio gale Jūsų verslui gali tapti SEO specialistai, vieni jų - Seo.ITturas.lt