Kiek gali kainuoti SEO straipsnių talpinimas

SEO straipsnių talpinimo paslaugos yra svarbios tiek naujam, tiek senei veikiančiam verslui

· SEO

Nepaisant įvairių Google sistemos įvestų taisyklių, straipsnių talpinimas kokybiškuose kataloguose vis dar populiarėja. Todėl naujai pradėjusiems verslą internete naudinga žinoti kelias subtilybes, kurios leis išnaudoti visas galimybes stiprinant savo verslą.

Kiek kainuoja SEO straipsnių talpinimo paslaugos

Tik pradėjusiems domėtis apie straipsnių talpinimo galimybes naudinga suprasti jų naudą internetiniam verslui. Kadangi verslas internete negali veikti be tinkamo išorinio optimizavimo. šiuo atveju nuorodų, verslininkams teks ieškoti kur gauti išorinių atgalinių nuorodų, kurių pagalba svetainė su tam tikromis raktinėmis frazėmis iškils paieškos sistemos reitinge. Todėl neverta griebti jaučio už ragų kol nesate išnaudoję visų nemokamų galimybių patalpinti SEO straipsnį kataloge su tekstai. Tad kiek gali kainuoti straipsnių talpinimas įvardint iškart nėra įmanoma. Kadangi lygiagrečiai dar yra siūlomos ir tekstų rašymo paslaugos, kurios kartu sudėjus sumažina kainą ir leidžia sutaupyti. Tačiau atmintina, kad pradžioje naudionga išnaudoti visas nemokamas straipsnių talpinimo galimybes.

Naudinga pasidomėti:

Kam talpinami SEO straipsniai

Šios paslaugos yra aprašytos nuo senų senovės, kai tik Google pradėjo teikti Ads reklamos paslaugas. SEO - optimizavimas paieškos sistemoms yra sudėtingas procesas. Vieni jį laiko nenaudingu ir yra įsitikinę, kad Ads reklama yra kur kas naudingesnė už SEO. Tačiau SEO specialistai mano kitaip. Optimizavus ir talpinant SEO straipsnius galima pakilti į paieškos sistemos (SERP) aukštumas, TOP 1-5 pozicijas, kurios ne ką prasčiau generuoja lankytojų srautus svetainėje ir kas svarbiausia, už tai nereikia mokėti. Nesvarbu ar apsilankęs Jūsų svetainėje apsipirkol užsisakė paslaugą ar pasiskaitęs išėjo iš jos, Jums mokėti už tokius vartotojų veiksmus niekam mokėti neteks. Ne taip kaip Ad reklama, kai baigiasi Jūsų reklamai skirtos lėšos, su jomis baigiasi ir galimybės parduoti. Todėl patalpinti SEO straipsniai generuoja atgalines nuorodas, kurių pagalba į aukštumas iškeliami raktiniai žodžiai, kurie atitinka verslo teikiamas paslaugas ar siūlomas prekes. Štai kodėl talpinti straipsnius yra naudingiau nei užsiskayti Ads reklamą. Kaskart patalpinant SEO straipsnį yra palaikomos verslo pozicijos pasiektose pozicijose, todėl išleisite itin nedaug, tačiau gausite maksimalią naudą iš talpinimo paslaugų.

Kaip vyksta talpinimas

Straipsnių talpinimas vyksta labai paprastu principu. SEO specialistams yra atsiunčiami kokybiški straipsniai su juose jau esančiomis aktyviomis nuorodomis pagal pageidaujamas raktines frazes. Specialistai pagal tam tikrą suderintą grafiką talpina straipsnius į parinktus katalogus, taip užtikrina jų paskelbimą. Jei neturite kas gali parašyti SEO tekstus ar straipsnius, tie patys SEO specialistai gali suteikti ir šias paslaugas už atitinkamą atlygį. Todėl kaip ir minėta pradžioje, tikslios SEO straipsnių talpinimo kainos nėra atsižvelgiant į tam tikrus niuansus bei detales. Tačiau susisiekę su specialistais ir išsakę savo poreikius , kiek kainuos straipsniu talpinimas suzinosite netrukus. 

Patalpintų straispnių nuorodos yra siunčiamos užskaovui, kad jis įsitikintų, jog straipsniai buvo patalpinti ir atgalinėsnuorodos suaktyvintos. Toks SEO straipsnių talpinimas veda prie geriausių rezultatų verslui internetinėje paieškoje. SEO su straipsnių talpinimu yra tai ko siekia kiekvienas verslą sukūręs internete.