Talpinant SEO straipsnius svarbiausia kokybė, ne kiekybė

SEO straipsnių talpinimas gali pasirodyti itn lengvu užsiėmimu, tik iš kur gauti kokybę?

· SEO

Teikiame straipsnių rašymo bei talpinimo paslaugas Lietuvoje, Europoje, visame pasaulyje. SEO straipsniu talpinimas - tai itin naudinga paslauga verslui, kurį norima sustiprinti, padidinti ar įtvirtinti internetinėje erdvėje. Turime apie 100 blogų, iš kurių mes, nuosavybės teise disponuojame, prižiūrime ir saugome apie 70 procentų. Visi kiti blogai priklauso trečiosioms šalims, tokioms kaip ši. Šis blogas nėra pagrindinis mūsų paslaugų įrankis. Tai tik pradėtas kurti produktas, tad jo pagalbos dar teks palaukti, teks jį rimtai "paauginti" :)

Teikiame ir SEO paslaugas, todėl, jei kyla klausimų, lauksime Jūsų užklausimo el. paštu: info@itturas.lt

Yra daug priežasčių rašyti straipsnius ir vėliau juos talpinti internete. Nebūtina net turėti savo tinklaraščio ar svetainės, tai gali daryti ir kitose svetainėse. Taigi, nebūtina ir leisti pinigų ant nuosavo domeno, svetainės dizaino, SEO mokslų, norint pritraukti skaitytojus. Tinklaraščių kūrimas yra labai svarbus turinio rinkodaros strategijai. Tačiau, tai nereiškia, kad ir turit turėti tinklaraštį. Tai ką daryti?

Šie būdai yra sukurti būtent tiems žmonėms, kurie nenori investuoti savo laiko ir pinigų į tinklaraštį, vien tam, kad viešintų jame savo straipsnius ir stengtųsi pritraukti kuo daugiau skaitytojų.

Naudinga pasidomėti:

Facebook Notes

Manau, kad jau turite Facebook paskyrą ir daug draugų joje. Galbūt draugams taip pat rūpi ir jūsų nuomonė tam tikroje temoje. Taigi, kodėl nepabandžius su jais pasidalinti savo straipsniais.

Medium

Tai yra dar viena platforma, kuri skatina talpinti straipsnius. Svetainė yra populiari ne tik dėl turinio, bet ir dėl stilingos išvaizdos. Be to, tai yra nauja ir puiki svetainė, kurioje galima talpinti straipsnius ir pritraukti didesnį skaitytojų skaičių.

Kai užsiregistravote, turite prisijungti prie savo paskyros. Pirmiausia, “Medium” svetainė paprašys jūsų pasirinkti tris jus dominančias temas. Kodėl rašytojai renkasi šią svetainę? Nėra jokių papildomų mokesčių ir talpinti straipsnius šioje platformoje galima visiškai nemokamai.

Linkedin

2014 m. Vasario mėn. “Linkedin” publikavo savo svetainę visiems savo nariams, kuri leidžia talpinti straipsnius, idėjas ar kitus ilgesnius tekstus. “Linkedin” puikiai tinka kaip straipsnių talpinimo platforma.

Prisidėti prie kitų svetainių

Daugelis rinkodaros specialistų mano, kad rašytojai turėtų prisidėti prie kitų svetainių ir talpinti savo straipsnius ten. Jei manote, kad savo straipsniais galite atnešti naudingos informacijos į tam tikrą svetainę, kodėl gi nepabandžius? Ką reikėtų žinoti, norint pradėti bendradarbiauti su tam tikra svetaine?

SEO straipsniu talpinimas

Pirmiausia, sekite patinkančią svetainę, prie kurios norėtumėte prisidėti. Taip pat, labai svarbu, kad prenumeruotumėte tinklaraščius, kurie leidžia talpinti straipsnius jų platformoje. Tuomet, susiraskite temą, kuri jums patinka ir parašykite straipsnį. SEO straipsniu talpinimas neturėtų užtrukti, jei jis yra unikalus ir niekur nebuvo talpintas. Galiausiai, nusiųskite parašytą straipsnį jums patinkančiai svetainei ar tinklaraščiui.

Taigi, talpinti straipsnius galima ir neturint savo svetainės ar tinklaraščio. Yra keletas variantų, kuriuos arba galima naudoti vienu metu, arba išsirinkti vieną patinkantį ir sutelkti visą dėmesį į tai. Taip pat, savo straipsnius galite talpinti ir į žurnalus ar laikraščius. Tačiau, už tai gali būti taikomas tam tikras mokestis. Daugiau informacijos apie mokamus ir nemokamus blogus rasite ČIA.

Šiai dienai, SEO straipsnių talpinimas yra kone pagrindinių internetinių verslų optimizavimo įrankių. Žinoma, tam, kad verslas internete būtų optimizuotas maksimlaiai vien tik straipsnių talpinimas nepadės. Tai yra visa grandinė veiksmų, kuriuos mažai informacijos bei praktikos turintiems gali būti per daug sudėtinga įgyvendinti. Todėl šiam veiksmui ir paslaugai atlikti yra SEO specialistai, kurie straipsnius talpina savo bloguose tam, kad didžiausia nauda atitektų paslaugas užsakantiems.

SEO straipsnių talpinimas

Teisinga galvoja tie, kurie mano, jog straipsnių talpinimas yra dėl SEO rezultatų. Taip, Jūs visi taip galvojantys esate teisūs, tačiau nereikia taip atsipalaiduoti manant, kad "įmetus" tekstuką ar straipsniuką į bet kur ir sukūrus atgalinę nuorodą Jums ims ir pasirodys rezultatai. Ne. 1 atgalinė nuoroda ir lieka tik viena atgaline nuoroda, kuri priklausomai nuo katalogo į kurį talpinama taip pat gali būti niekinė. Todėl net ir pats geriausiai pasaulyje parašytas SEO straipsnis su prasta atgaline nuorodas ir liks geriausiu straipsniu su prasčiausia nuoroda. Taigi, iš ko susideda SEO straipsnių talpinimas.

  • SEO straipsnis - jis privalo būti parašytas pagal antraštės tematiką į vidaus sakinių struktūrą įtraukiant ir raktines frazes, kurios turėtų atsispindėti pagal norimą optimizuoti internetinį verslo puslapį;
  • Atgalinės nuorodos - savaime kokybiškomis jos netampa ir straipsnįs jai neįtakoja. Dažnai į straipsnį yra talpinamos 3 aktyvios - "dofollow" arba "nofollow" nuorodos. Į tuos pačius linkus daromos išeinančios nuorodos nėra veiksmingos žymint vis skirtingus raktažodžius. Tai veikia kuriant tik savo internetiniame puslapyje talpinant SEO straipsnį ir sukatyvinant vidines nuorodas. Todėl pats geriausias sprendimas dėl SEO patalpinus straipsnį yra sukurti tik 1 išeinančią nuorodą;
  • Tag'ai, anchor arba lietuviškai - aktyvia SEO nuoroda suaktyvinamos raktinės frazės arba jų dalis. Jei talpinate kokybišką SEO straipsnį nebūtina aktyvinti tikslių frazių pagal ratažodžius straipsnyje. Pavyzdžiui, kad ir šia straipsniukyje mes žymime ne tikslų raktažodį, kuriuo yra SEO straipsnių talpinimas, Straipsnių talpinimas. Tiksliai aprašant SEO straipsnių talpinimo paslaugą galima sukatyvinti tik SEO, Talpiname straipsnius, Talpinami SEO straipsniai, SEO talpinimas ir t.t., kaip patys sugalvosite išvengiant tikslumo. Kiekvienas atitikmuo paieškos sitemų algoritmo yra suindeksuojama taip, kaip vartotojai ieško paiewškoje. Todėl nuorodai suaktyvintas tikslus raktažodis ateityje taip ir liks tiksliu, net jam ir keičiantis. Tad paliekant platesnes frazes tikėtina, kad ir ateityje susiformavę nauji raktažodžiai bus susieti ir su Jūsų straipsniu, kuriame nebūsite patalpinę tikslios nuorodos į raktažodį. Greičiausiai patirties neturintys vargu ar turės svarią nuomonę pasielgti vienaip ar kitaip talpinant SEO straipsnį ar juos kelis, kils daug abejonių ir klausimų. Tai viena iš priežasčių, kodėl talpinti SEO straipsnius naudinga patikėti ilgametę patirtį turintiems;
  • SEO straipsnių talpinimo vieta - blogas/tinklaraštis/katalogas ar sutartas dienraštis. Šiuo metu itin daug fiksuojama informacnių šaltinių, kuriuose galima patalpinti straipsnį. Akivaizdu, kad pasitaiko ir nekokybiškų arba visiškai naujų šaltinių SEO straipsnių talpinimui. Katalogams yra svarbus ne tiek DA, kiek PA, jis pažymi puslapio vidinį lygį. Kuo aukštesnis, tuo jis naudingesnis. Pavyzdžiui, šio blogo šiuo metu DA - domeno autoritetas yra 95 iš 100. Taip, neturintys patirties sušuktų iš džiaugsmo ir tikimos gauti naudos talpinant SEO straispnius. Tačiau praktiką turintys supranta, kad tai yra bendro domeno autoritetas prie kurio prijungtas ir blogo subdomenas. Tad akivaizdu, kad patalpinus straipsnį į jį tuščią gausite ir "tuščią", nekokybišką nuorodą. PA - puslapio autoritetas šiuo metu yra tik 45 iš 100 ir tai reiškia, kad jo kokybė tik auga talpinant informaciją kaip patalpinti SEO straipsnius ir gauti kuo aukštesnę kokybę. Kuo aukštesnis PA reiškia, kad itin daug tame puslapyje informacijos Jūsų ieškoma tematika.