Svarbu rinktis ne kiekį, bet kokybę

Kiekis ne visada yra naudingas. Daug nuorodų gali neatnešti norimų rezultatų

· SEO

 

Tie, kurie stebistraipsnių talpinimo rinką Lietuvoje gali patvirtinti, kad platformų straipsniams atsirado begalė. Šiuo metu, jų galima priskaičiuoti šimtais. Vieni siūlosi straipsnius talpinti nemokamai, kitų paslaugos ne daug, bet kainuoja. Kaip rasti kokybę? 

SEO straipsnių talpinimas 

Greičiausiai, kad tekstų ar straipsnių talpinimo naudą jau yra išbandęs ne vienas internetinį verslą turintis. Tik dar ne visiperprato talpinimo strategijos ir naudos. Pavyzdžiui, Google galima rasti nemokamai siūloma straipsnio patalpinimo paslaugą. Iš pradžių atrodo, kad toks pasirinkimas galėtų būti geriausias kiekvienam. Opa, nereikia mokėti, o ir paslaugą gauni. Bet yra ir kita medalio pusė. Klausimas, ar tikrai, nemokamus seo tekstu talpinantys gauna maksimalią naudą iš to? Vargu. Nemokamas talpinimasyra siūlomas tiems, kurie galvoja tik apie naudą sau ir rimtai neįvertina nemokamų blogų tam tikras funkcijas. Nemokamais blogais tokie būna tol, kol paslaugos užsakovai neužpildo blogo pakankamu straipsnių kiekiu. Kai blogas užsipildo pakankamai rimtai, iš nemokamos paslaugos, straipsniu talpinimas tampa mokamu. Taigi,talpindami straipsnius nemokamai, Jūs suteikiate nemokamą paslaugą blogųsavininkams, kas leidžia jiems panaudoti sutalpintus Jūsų resursus.

Naudinga pasidomėti:

Talpinti daug nėra naudinga 

Patirties internetinių puslapių kėlimo srityjeneturintys daro daug klaidų. Viena iš jų yra gan didelis atgalinių nuorodųtalpinimas. Taip, jos yra naudingos, svarbios, bet didelis kiekis nuorodų, kaijos nėra kokybiškos, naudos rezultatams neduoda. Todėl labai svarbu atminti, kad talpinant vieną straipsnį, pastiprinti iš kitų blogų yra labai svarbu ir jau ankščiau talpintą. Silpnos nuorodos silpnina ir pagrindinio puslapio autoritetą, o sustiprėjusios, padeda pakelti aukščiau kitų. Naudinga atminti,kad patalpinti straipsniai mokamuose bloguose gali būti laikomi tik tam tikrą laikotarpį. Pavyzdžiui, sumokėję už teksto patalpinimo paslaugą 5 eurus, aktyvi nuoroda tekste gali būti laikoma tik 12 mėnesių. Ta pati situacija gali būti talpinant tekstus ir į nemokamą blogą. Po metų, nuorodos gali būtiapmokestintos. Bet, jeigu talpinate daug tekstų su nuorodomis, nepatingėkite tai atlikti su tam tikrais talpinimo planais. Pavyzdžiui, į blogą patalpinus tekstą ir palaukus jo indeksavimo, vėliau, į tą patį tekstą atlikite dar kokias 3-5 nuorodas iš kitų tekstų ir blogų. Taip Jūsų nuoroda taps aukščiausioskokybės. Jums nebereikės talpinti šimtais tektų tik tam, kad palaikytumėte savo internetinį verslą konkurencingu. 

Kur rasti kokybiškus blogus? 

Kokybiško blogai patys kalba už save. Pavyzdžiui, suvedus Google paieškos sistemoje frazę "straipsniu talpinimas bloguose", pirmoje vietoje rasite SEO.itturas.lt internetinį puslapį. Kaip jis ten atsidūrė, greičiausiai suprantama, kad pakilti į TOP 1 poziciją padėjo kokybiškos atgalinės nuorodos. Jei ši kompanija turi daug kokybiškų blogų reiškia, kad ir Jums jie gali būti naudingi ir pasitarnauti stiprinant verslą internete