Privatus vaikų darželis Vilniuje - privalumai ir trūkumai

Į Vilnių atvykusiems tėveliams kokybiškai pasitarnauja privatus darželis

· Paslaugos,Buitis,Vaikams

Privatus darželis Vilniuje yra didelis pagalvininkas tėveliams, kurie į sostinę atvyksta pagal darbo sutartį. Važinėti keliasdešimt kilometrų kiekvieną dieną yra nuostolinga. Ypač jaunoms šeimoms, kurios turi vieną ar kelis vaikus. Akivaizdu, kad kiekvienam vaikui yra labai svarbus ankstyvasis ugdymas ir jam suteikiamos žinios. Nuo informacijos perdavimo kokybės priklauso vaikų tolimesnė sėkmė moksle, siekiant kuo geresnio įvertinimo. Tėveliai supranta, kad ankstyvas vaikų ugdymas vyksta tam tikrų žaidimų formomis, kurios sukuria vaikams vidinį pagrindą tolimesnės bei sudėtingesnės informacijos įsisaviminimui. Kaip kokybiškai bus suformuotas pagrindas vaikų pasamonėje mokytis, imti informaciją ir ja dalintis, tokia bus ir vaiko ateitis. Kadangi Vilniaus mieste vis dar trūksta valstybinių vaikų darželių, daugelis pasinaudoja patokia ir kokybiška galimybe, renkasi žrivatų vaikų ugdymą grupėse, kurioms atitinka jų atžalos. Norint užtikrinti kokybišką vaikų ugdymą, privatus darželis Vilniuje gali būti ne tik geriausia išeitimi tėveliams, bet ir kokybiška mokykla mažiesiems angeliukams.

Privatus darželis Vilniuje - privalumai

Susidūrusiems tėveliams su nemenka problema, vietų darželyje trūkumu Vilniuje į pagalbą ateina savivaldybė. Ji sutinka kompensuopti dalį vaikų ugdymo kaštų jei šie yra vedami į privačius darželius. Vienas tokių yra privatus darzelis Vilniuje Mazastebuklas.lt. Todėl prieš į juos numojant ranka svarbu susipažinti su visais privataus darželio sostinėje privalumais.

 • Individualus dėmesys kiekvienam vaikui. Privačių darželių Vilniuje vaikų grupės yra kur kas mažesnės, nei valdiškų. Tai nėra blogai dėl padidėjančio dėmesio kiekvienam vaikui individualiai. Ryšys tarp Jūsų vaikus ugdančio pedagogo ir mažo angeliuko yra labai svarbus. Todėl vienas iš prioritetų renkantis privatų darželį yra didesnis dėmesys Jūsų vaikams. Jis padės kur kas lengviau, patogiau ir daugiau įsisavinti svarbią informaciją, kuri sunkiau įsisavinama didelėse vaikų grupėse valdiškuose darželiuose. Be to, privatus darželis turi didesnes galimybes įdarbinti papildomų darbuotojų jei turi ;
 • Vaikų ugdymo įvairovė privačiame darželyje.Tenka pripažinti, kad privačių darželių sostinėje ugdymo įvairovė yra ženkliai platesnės ir gausesnė lyginant jį su vaikų ugdymo programomis valstybiniuose
  darželiuose. Vaikų ugdymo specialistai privačiame darželyje labiau pažįsta savo auklėtinius, užsimezga kontaktinis bei stipresnis socialinis ryšys. Jis ateityje padeda bendrauti su kitais vaikais lengviau, laisviau ir nesudėtingai įsisavinti pateikiamą jiems informaciją. Ne išimti ir silpnos vaikų pusės, kurios yra pastebimos greičiau bendraujant individualiai. Todėl privatus darželis yra geriausia vieta Vilniuje ne tik silpnų vietų pastebėjimui ankstesnėje stadijoje, bet ir palengvinant jų šalinimo procesą. Privačiame darželyje Vilniuje Mazastebuklas.lt pedagojai deda visas pastangas, kad jų
  silpnybes paversti stiprybėmis;
 • Mazastebuklas.lt yra privačių darželiųVilniuje tinklas, kuris beveik kiekviename pagrindiniame rajone siūlo bent po vieną. Todėl į Vilnių atvykusios jaunos šeimos su vaikais darbui gali pasirinkti privatų darželį ir pagal gyvenamąją vietą ar darbovietės lokaciją sostinėje. Tai leis ženkliai sutaupyti nei renkantis darželį kur nors miesto nuošalėje, kuris yra ne pakeliui nei vienam šeimos nariui.

Naudinga pasidomėti:

 • Ieškome geriausio privataus darželio Vilniuje;
 • Geras pasirinkimas vaikams - privatus darželis Vilniuje;
 • Privatus darželis gelbėja ne vieną;
 • Vilniaus privatūs darželiai;
 • Nauda tėvams - privatus lopšelis Vilniuje;
 • Savivaldybės parama vedant į privatų darželį Vilniuje;
 • Privatus lopšelis Vilniuje;
 • Kuris privatus darželis Vilniuje geriausias;

Privataus darželio trūkumai

Taip, privatūs darželiai sostinėje turi savo trūkumų, tačiau kai kurie jų nėra tokie
dideli, kad verstų tėveliui apsispręsti renkantis auklėjimo įstaigą savo vaikui
Vilniuje. Nors yra ir tokių tėvelių, kuriems šie trūkumai gali būti pagrindiniu
trukdžiu vesti vaiką į privatų darželį.

 • Kaina. Ji yra vienintelė priežastis, nesdidesnė ir privatus darželis yra brangesnis, su daugiau išlaidų reikalaujančia paslauga nei valstybinis. Tačiau nereikėtų pamiršti fakto, kad Vilniaus savivaldybė kompensuoja dalį mokesčio už privataus darželio paslaugas. Todėl pradžioje naudinga paskaičiuoti išlaidas ir kompensacijas, kad padės pasirinkti lengviau.

Daugiau uždirbantys tėveliai nebūtinai gali būti priskiriami prie turtingų. Gali būti,
kad jų sėkmingas finansinis kelias yra tik jų šeimos pradžių pradžia be papildomos paramos iš šalies, todėl
gerbuvis yra tik kuriamas žvelgiant į saugią ateitį. Tad tokie tėveliai gali
sau leisti vaikus vesti į privatų darželį kokybiško ugdymo siekimui.

Taigi, Vilniuje esantis privatus darželis Mazastebuklas.lt gali tapti geriausiu bei praktiškiausiu pasirinkimu ir Jūsų vaikams.
Straipsniu talpinimas