SIP namai iki 80m2 už 60 000 - įmanoma

Didelių namų nebestatantys lietuviai mieliau renkasi iki 80m2 SIPinius namus

· Statyba

SIP namai iki 80m2 - įmanoma ir už 60 000 eurų su PVM. SIP (Structural Insulated Panels) namai, turintys iki 80 kvadratinių metrų plotą, yra inovatyvus ir efektyvus būdas statyti kompaktinius, tačiau funkcionalius namus. Buksvarus.lt SIP namų privalumai nenuginčyjamai populiarėja ir Lietuvoje. Namų statybos iš SIP ploščių trunka nedaug, ypač kai Buksvarus.lt pati gamina skydus, projektuoja namus bei paruošia visas dalis namo surinkimui užsakovo sklype.

SIP namai iki 80m2

Buksvarus.lt SIP namai iki 80m2 yra pagaminti iš specialiai sukurtų izoliacinių panelių - SIP skydų. Jos sudaro namo išorinę ir vidines pertvaras. Šios Buksvarus.lt SIP plokštės yra gaminamos iš dviejų izoliacinių medžiagų sluoksnių, pvz., putplasčio arba poliuretano, tarp kurių yra įmontuotas tvirtas sandarinantis sluoksnis, dažniausiai OSB arba cementinės plokštės. Toks techninis pasirinkimas garantuoja Buksvarus.lt namui puikią šilumos ir garso izoliaciją bei tvirtą konstrukciją. Tad už 60 000 eurų su PVM Jūs gausite ne tik namus, bet pigiau pasistatysite namus iki raktų ženkliai pigiau. Tai garantuos Buksvarus.lt specialistai ir patikima statybų brigada, kuri pasižymi didele SIP namų statybų praktika. Taigi, SIP namai iki raktų už 60 000 eurų pilnai reali užduotis.

Buksvarus.lt patys projektuoja, gamina SIP skydus/plokštes ir pagal patvirtintą su užsakovu projektą pagamina kiekvieną namo detalę. Užskaovui belieka tik paruošti statybų aikštelę, jei tokio veiksmo nepatiki Buksvarus.lt specialistams. Mes savo ruožtu visas detales į vietą pristatome palaipsniui atsižvelgiant į SIP namo statybų eigą. Todėl nauo pamatų įrengimo iki raktų įteikimo po statybų Buksvarus.lt už kvadratą prašo tik 750 eurų. 60 000 kainuojantis namas bus tik be apdailos, taip, bet jis bus pastatytas ir užbaigtas nuo pamatų iki raktų. Tokiame name galima gyventi ir patiems planuoti bei įgyvendinti apdailos procesus. Namas su dengtu stogu bei langais ir durimis, išvedžiota elektra, san mazgais ir rekuperacine sistema. Ko dar reikia siekiant įgyvendinti savo svajonę? Pigus SIP iki 80m2 namo išlaikymas atsiperka labai greitai. Norite tokio namo ir sutaupyti, susisiekime: info@buksvarus.lt 

Greita SIP namo statyba

Vienas iš pagrindinių Buksvarus.lt SIP namų privalumų yra greitas jų statybos procesas. Dėl jau iš anksto paruoštų SIP plokščių detalių, Buksvarus.lt namo statyba gali būti atlikta greičiau nei tradiciniais statybos metodais. Tai leidžia sutaupyti laiko ir darbo jėgos resursų, taip pat sumažina statybos sąnaudas, kas aktualu kiekvienam, kuris nori pasistatyti savo nuosamą namą pigiau.

Be to, Buksvarus.lt SIP namai yra labai efektyvūs energetine prasme. Dėl išskirtinės izoliacinės savybės SIP namai turi mažą šilumos pralaidumą, kuris sumažina energijos sąnaudas šildant ar vėsinant namą iš SIP plokščių. Toks pasirinkimas užsakovams leidžia sutaupyti pinigų ilgalaikėje perspektyvoje, mažinant šildymo ir vėdinimo sąnaudas ką garantuoja Buksvarus.lt SIP namai.

SIP namai - stiprūs ir tvirti

Dar vienas privalumas yra Buksvarus.lt SIP namų konstrukcijos stiprumas ir tvirtumas. Dėl sandarumo ir tvirtos OSB ar cementinių plokščių struktūros namai gali atlaikyti didelę apkrovą, todėl yra patvarūs ilgą laiką. Tai reiškia, kad SIP namai yra saugesni ir atsparesni aplinkos sąlygoms, pvz., stipriems vėjams ar audroms.

Be to, Buksvarus.lt SIP namai suteikia galimybę pasirinkti įvairius dizaino sprendimus ir pritaikyti namą pagal individualius poreikius ir kiekvieno užsakovo skonį. Dėl jų lanksčios konstrukcijos galima kurti modernius, minimalistinius ar sudėtingos architektūros namus arba tradicinius, jaukius namus, atsižvelgiant į gyventojų poreikius bei norus.

Konsultacija ir projektavimas

Tačiau, nepaisant Buksvarus.lt SIP namų privalumų, svarbu atkreipti dėmesį į kelis svarbius dalykus. Pirmiausia, būtina atlikti kruopštų namo projektavimą ir konsultuotis su Buksvarus.lt specialistais, kad būtų užtikrintas tinkamas namo struktūros ir izoliacijos dizainas. Taip pat svarbu pasirinkti patikimus ir patyrusius Buksvarus.lt statybos specialistus, kurie galėtų kokybiškai įgyvendinti mūsų suprojektuoto bei paruošto SIP namo statybos projektą.

Galiausiai, svarbu atsižvelgti į vietos statybos teisės aktus ir reglamentus, kad būtų užtikrintas legalus ir saugus SIP namo statybos procesas. Tai apima statybos leidimų gavimą, statybos projektų peržiūrą ir atitinkamų statybos standartų laikymąsi. Todėl Buksvarus.lt džiugi žinia gali būti ta, kad SIP namai iki 80m2 tik retais atvejais privalo turėti leidimą statyboms.

SIP namai iki 80m2 - geriausias pasirinkimas

SIP namai iki 80 kvadratinių metrų gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško efektyvaus, patvaraus ir modernaus būsto varianto. Jų privalumai, tokie kaip greitas statybos procesas, energiškas efektyvumas ir lankstus dizainas, gali padėti sukurti jums jaukią ir funkcinę gyvenamąją erdvę, kuri atitiktų jūsų poreikius ir gyvenimo būdą. Tačiau svarbu atidžiai planuoti ir įgyvendinti SIP namo statybos procesą, kad būtų užtikrintas sėkmingas ir saugus rezultatas.

Taigi, žinant kiek kainuoja SIP namai ir jų projektai nesudėtingai galima suplanuoti ir savo biudžetą ir turimame sklype pasistatyti savo individualų svajonių namą iš SIP skydų.